GumrukHouse Çekilişine Güvenebilir Miyim?

Topluca spam atalım herkes arkadaşına haber versin 2. bir tosuncuk olmadan önce engelliyelim.
Zannetmiyorum zibilyon tane gümrük satış sayfası var. Bir tanede ben açayım bari. Bu arada asıl konu açmamın sebebi şudur: Delimine bununla ilgili video çekmişti ve gümrükte gerçekten böyle telefonlar var.
Kankam salla bunlara para kazandırdıkça bunlar türemeye devam edecekler lafı geçirin engelleyin 300 TL kazanın :D.
Elinde işaret, orta ve baş parmakları var. Bir elindeki işaret ve orta parmağı pençe gibi kıvır, baş parmağını aralarından geçirip mümkün olduğu kadar net görünecek şekilde ileri doğru uzat. Sonra onun fotoğrafını çekip bunlara gönder, onlar mesajı alırlar.

Anlamadıysan şöyle anlatayım; elini yumruk haline getir ve baş parmağını yine işaret ile orta parmağın arasından geçir. Aynı sonuca ulaşıyorsun.
Engelledi beyler ahahaha sizi şerefsizler böyle kanalları bulup tek tek igeceksin de işte.
Gerçek değil. İnanmayın. Hadi gerçekten Iphone gelecek diyelim, o cihaza bağlı olan iCloud şifresini bilmiyorsan katiyen açamazsın.
Güncelleme yaptım çevrimiçisiniz diye sizede yazayım dedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı