Gwent kartlarını basmak

Fallegan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Witcher 3: Wild Hunt oyunundaki Gwent mini oyununu kendim PDF'ler ile çıktı alıp kart oyununu gerçeğe taşımak istiyorum. Zaten yapanlar var fakat bulmak zor, bulsam bile en ucuz 460 TL idi. O yüzden Reddit'ten PDF'leri buldum ve kartları çıkartıp kartona arkalı önlü yapıştırmaya karar verdim. Fakat bunu en kolay yoldan nasıl yaparım, hangi kartonu seçmeliyim, iskambil kartı veya UNO kartları türünden bir dokusu olan kartları nasıl bulup baskılatırım bilemiyorum. Matbaa veya baskıcılar bu işlerle ilgileniyor mu bilgisi olan yazarsa sevinirim. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Witcher 3: Wild Hunt oyunundaki Gwent mini oyununu kendim PDF'ler ile çıktı alıp kart oyununu gerçeğe taşımak istiyorum. Zaten yapanlar var fakat bulmak zor, bulsam bile en ucuz 460 TL idi. O yüzden Reddit'ten PDF'leri buldum ve kartları çıkartıp kartona arkalı önlü yapıştırmaya karar verdim. Fakat bunu en kolay yoldan nasıl yaparım, hangi kartonu seçmeliyim, iskambil kartı veya UNO kartları türünden bir dokusu olan kartları nasıl bulup baskılatırım bilemiyorum. Matbaa veya baskıcılar bu işlerle ilgileniyor mu bilgisi olan yazarsa sevinirim. İyi forumlar.

Dostum halla ilgileniyorsan ben kendim basıyorum istiyorsan sana maliyetine satabilirim.

Son düzenleme:
@atatuncel reis bana da bi mail atabilir misin ya rica etsem [email protected]
Hocam sana ulaşabileceğim bir iletişim adresi ver konuşalım.

Mail adresi ver nasıl yaptığımı hangi makineler lazım detaylı Bir şekilde anlatayım fotoğraf atayım.

Reis benim yakınım kart vs satıyor. Bende yapmak istiyorum nasıl yapıldığı konusunda bilgi verirseniz sevinirim. [email protected]

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı