GX60 vs GE70 2OE Arasında Kalmak

FearMaster

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, iki laptop arasında kaldım. Bir fikrinizi almak istedim, birinin ekran kartı birinin işlemcisi üstün, tabi biri yeni nesil. Sizin de yorumunuzu almak istedim; cihaz daha çok oyun-film izlemek için kullanılacak. Şimdiden teşekkür ederim.

MSI - MSI GE70 2OE-049XTR Core i7-4700MQ 8GB 128GB SSD 750GB GTX765M 2GB 17.3" Full HD FreeDos - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

MSI - MSI GX60 1AC-038TR AMD A10-4600M 8GB 750GB HD7970M 2GB 15.6" Full HD Blu-Ray Win 8 (Gaming Pack Hediyeli) - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Ben de arasında kalmıştım ama bana göre haswell işlemci ve gtx765m.Ben de ge60 alacağım bekliyoruz stoğa girmesini

Yorum için teşekkür ederim. İşlemci süper de ekran kartı oyun fpslerine bakınca 7970m tokatlıyor gtx765m'i. Bilmiyorum o testleri hangi işlemciyle denemişler. GX60'ın kasası biraz daha geniş soğutma bakımından daha iyi olur gibi ama Ge70'in de ince zarif duruyor, en azından resimde. Çok kararsızım çok.

Vallaha kafam karıştı iyice msi niye böyle birbirine yakın modeller üretir ki

Yani GE60 ayrı bir PC'dir, GE70 ayrı bir PC. Ama ben taşınabilirlik veya fiyatı demiyorum donanımsan olarak GE70 daha iyi. GE60'ın da kendine göre ayrı bir kitlesi var.

Yani GE60 ayrı bir PC'dir, GE70 ayrı bir PC. Ama ben taşınabilirlik veya fiyatı demiyorum donanımsan olarak GE70 daha iyi. GE60'ın da kendine göre ayrı bir kitlesi var.

Hayır onu demek istemiyorum.Ge70 le gx60 ı karşılaştırmadım burda.Ge70 ve Ge60 arasındaki fark sadece inch farkı Ge70 17.3 iken Ge60 15.6 ve aralarındaki fark 300 tl niye ge60 yerine ge70 önerdiniz onu demek istiyorum.

Ama arkadaşımız Ge60 sormamış ki, GX60 ve GE70'i karşılaştırmış... GE60'ın konu ile alakası yok.

Bu arada aralarında donanımsal fark var... Ne demek sadece inç farkı var? Sadece inç farkı o kadar fiyat farkı yaratmaz.

Donanımsal olarak fark göremedim ben ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…