H110M-C anakart ile GTX 750TI ve İ3 6100 uyumlu mu?

frkgkc

Kilopat
Daha fazla  
Meraba arkadaşlar GTX 750 TI ile İntel i3 6100 işlemciyle beraber aşağıda linkini vereceğim anakartı almak istiyorum. Anakarta fazla bütce ayırmak istemiyorum. Sizce bu anakart iyi midir? Bide micro Atx anakartlarla nolmal boyuttaki atx anakartları arasında performans farkı olur mu yoksa sadece boyları mı falklı?

Asus H110M-C DDR4 2133mhz S+V+GL 1151

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet uyumlu. O.C performansı konusunda farkı öğrenmek istiyorsan model belirtmen gerekecektir. Onun haricinde anakartın oyunlara elle tutulur bir FPS farkı sağladığı söylenemez.

Evet uyumlu. O.C performansı konusunda farkı öğrenmek istiyorsan model belirtmen gerekecektir. Onun haricinde anakartın oyunlara elle tutulur bir FPS farkı sağladığı söylenemez.
"Elle tutulur bir FPS farkı sağladığı söylenemez" Derken mesala internetde i3 6100 ile gtx 750 ti ile birlikte gta 5'de 40 fps lerde geziyo bu anakart işlemcinin ve ekran kartının performansını düşürümü.

Arkadaşlar bide anakartlarda yazan 2133 mhz maximum ram hızını söylüyo dimi.Ram mhz hızlarının artması bana ne kadar fayda sağlar.

Arkadaşlar bide anakartlarda yazan 2133 mhz maximum ram hızını söylüyo dimi.Ram mhz hızlarının artması bana ne kadar fayda sağlar.

Evet, desteklenen maksimum Ram frekansını belirtiyor fakat Mhz'nin az veya fazla olması oyun performansını pek etkilemiyor diye biliyorum.

Konu dışında ama bişey sormak istiyorum.İntel i3 6100 işlemci ile en az 4 çekirdek istiyen oyunları sorunsuz oynayabilirmiyim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı