Çözüldü H110M Pro VD anakart BIOS siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MONAXİA

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
Rtx 3060
Anakart
H110m pro vd
İşlemci
İntel İ7 7700
Merhaba, Windows 11 yükleyeceğim ama bir türlü BIOS'a giremiyorum siyah ekranda kalıyor. Shift yaparak yeniden baslattim oradan girmeyi denedim yine olmadı siyah ekranda kalıyor. Yardım eder misiniz ne yapmam gerek?

Çözüm
Görüntü gelmiyor Telegram'ın varsa verir misin?

Maalesef.

BIOS sıfırlayıp deneyin.

PSU'yu kapatıp, BIOS pilini çıkarıp 1 dakika sonra geri takın, sonra anakarttan görüntü almayı deneyin.

Yine olmazsa görüntü kablosunu değiştirip veya ekran kartını çıkarıp anakarttan görüntü almayı deneyebilirsiniz.
Görüntü gelmiyor Telegram'ın varsa verir misin?

Maalesef.

BIOS sıfırlayıp deneyin.

PSU'yu kapatıp, BIOS pilini çıkarıp 1 dakika sonra geri takın, sonra anakarttan görüntü almayı deneyin.

Yine olmazsa görüntü kablosunu değiştirip veya ekran kartını çıkarıp anakarttan görüntü almayı deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Çözüm
Maalesef.

BIOS sıfırlayıp deneyin.

BIOS'u nasıl sıfırlayacağım?

Maalesef.

BIOS sıfırlayıp deneyin.

Kanka acil bak! Ekran kartını çıkarınca açıldı BIOS yukledim Windows 11 ama ekran kartını taktım monitöre görüntü gelmiyor bu sefer kasa çalışıyor ama.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı