TT Versa II Güç Kaynağı Kalitesi

Beratttss

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarımı topladıktan beri ilk defa mavi ekran aldım. Sürücülerimi kurarken. Mavi ekran verdikten sonra malesef kodu alamadım. Fakat ben güç kaynağından şüpheleniyorum. Güç kaynağım TT Versa II kasasının içinden gelen güç kaynağı. Vatan Computer'den aldım. Güç kaynağının sorunlu veya sorunsuz olduğunu nasıl anlayabilirim ? Aida64'te voltaj değerleri normal.
Güç kaynağı kasa ile birlikte geldiğinden garanti işini nasıl yapacağım ? Kasanın kutusunu Vatandaki arkadaşlarla yırttık bir şansızlık yüzünden. Gidip Vatan'a güç kaynağını versem olur mu sadece ? Tabiki garanti belgesi ve faturasıyla beraber.

upload_2016-9-25_12-48-38.png

Sistem özelliklerim :
  • i5 6500
  • H110m PRO VD
  • Gskill 8GB 2400MHZ RAM
  • Sandisk Ultra II 240 GB
  • TT VERSA II 500W

Bu konuyu düzenleyen moderatör neye göre kime göre düzenliyor ? Başlık ile belirtmek istediğim şey tamamen alakasız. @Recep Baltaş @Ali Güngör

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücü kurarken mavi ekran almak normal bir durum olabilir. PSU konusunda ise Thermaltake'in o kadar da iyi bir geçmişi yok. Değerler normal ise ve sorunsuz çalışıyorsa iade almayabilirler. Vatan ile konuşun durumu.

Çok teşekkür ederim. Peki nasıl götürmeliyim ? Sadece PSU götürsem yeter mi çünkü kasayı götürmek benim için zor olucaktır. Yakın bir yerde olsa götürürdüm kasa ile birlikte. Bir ara aksilik yaşamıştık Vatan Bilgisayardaki arkadaşlarla bu yüzden kutusunu yırtmak zorunda kalmıştık. Kutu filan yok sadece PSU götürsem kabul olur mu ki ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı