H310M Intel i5 9400F soğutucu önerisi

Reflexies

Hectopat
Arkadaşlar herkese merhaba başlıkta belirttiğim gibi bir anakarta sahibim ve bu anakart gerçekten çok küçük, bunun boyutları işlemci soğutucusu almama engel gibi duruyor. M bir model olduğundan dolayı küçücük ve RAM slotuna çok yakın açıkcası. Aşağıdaki soğutuculardan herhangi birini aldığım takdirde bana bir sorun yaratır mı boyutları acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
N11 dekileri alırsanız paranız çöpe gidebilir en iyileri İtopya ve Vatan'daki sogutcu 2sinden birini alabilirsiniz benim önerim İtopya'daki :D.

N11'den alınca para niye çöpe gidiyormuş? Lütfen N11, Gittigidiyor ve Hepsiburada gibi sitelerde genelleme yapmayınız. Bu sitelerde binlerce farklı satıcı var. Bu sitelerde aktif olarak satış yapan biri olarak bu yorumlardan artık sıkıldım.

N11'den alınca para niye çöpe gidiyormuş? Lütfen N11, Gittigidiyor ve Hepsiburada gibi sitelerde genelleme yapmayınız. Bu sitelerde binlerce farklı satıcı var. Bu sitelerde aktif olarak satış yapan biri olarak bu yorumlardan artık sıkıldım.

Benim N11 ve Hepsiburada en güvendiğim sitedir ayrıca anlaşmamda var kesinlikle siteyi kötülemedim sadece N11'deki model marka CPU sogutucusu sorunları var ben bu anlamda demek istedim sizin anlama şekliniz farklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı