H410M anakartlarda A, E, F, K, S2H ve PRO takılarının anlamı nedir?

A00110001

Centipat
Selamlar. LGA 1200 soket tipine sahip bir anakart alacağım. 600-650 TL bütçem var. Bu bütçeye hitap eden anakart tipi de H410M. Ancak hangi modelini almak konusunda kararsızım çünkü sondaki harflere ve takılara göre fiyat fark ediyor. Bu harflerin anlamı nedir? Anakart modeli aynı olduğu halde ne özelliklerini farklı yapar?

Selamlar. LGA 1200 soket tipine sahip bir anakart alacağım. 600-650 TL bütçem var. Bu bütçeye hitap eden anakart tipi de H410M. Ancak hangi modelini almak konusunda kararsızım çünkü sondaki harflere ve takılara göre fiyat fark ediyor. Bu harflerin anlamı nedir? Anakart modeli aynı olduğu halde ne özelliklerini farklı yapar?

Kısaca anakartın özellikleri degişiyor diye biliyorum örnek ASUS'un k modelinde M.2 SSD varken bir düşük modelinde bulunmamakta.

600-650 liraya B460M almalısınız. Şu an indirimde çoğu 850 liralardan 600 civarlarına düşmüşken.

144Hz gibi bir monitör kullanmak istediğinde komple sistemi bozmak zorunda kalabilir arkadaş ya da anakart alması gerekebilir. 144Hz sadece DP'den alınıyor.

Dostum zaten ekran kartı aldığında bu girişleri kullanmayacak ekran kartının Display Port girişini kullanacak?

600-650 liraya b460m almalısınız. şuan indirimde çoğu 850 liralardan 600 civarlarına düşmüşken.

144hz gibi bir monitör kullanmak istediğinde komple sistemi bozmak zorunda kalabilir arkadaş yada anakart alması gerekebilir. 144hz sadece dp den alınıyor.
B460M öneriniz için teşekkürler ama o fiyata bulamadım en ucuzu 700 liralardan başlıyor.

"
DisplayPortYok"
Ne gerek var DisplayPort'a. Büyük ihtimalle adam harici ekran kartı ile kullanacak.
600-650 liraya b460m almalısınız. şuan indirimde çoğu 850 liralardan 600 civarlarına düşmüşken.

144hz gibi bir monitör kullanmak istediğinde komple sistemi bozmak zorunda kalabilir arkadaş yada anakart alması gerekebilir. 144hz sadece dp den alınıyor.
O anakart üzerinden görüntü alma seçenekleri.

Geri
Yukarı