H510M-K sistemde Diğer Aygıtlar sürücüsü nasıl yüklenir?

EmreGuneshq

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
Kioxia 500 GB
Ekran kartı
Evga 1660 SUPER
Anakart
ASUS H510M-K
İşlemci
i3-10100F
Bir ay önce bir bilgisayar aldım. Diğer Aygıtlar yazan bir sürücü vardı hepsi ünlemliydi. Hepsini komple sildim şimdi Bluetooth falan erişemiyorum ve sistemim iyi olmasına ragmen oyunlarım hep donuyor. Bu sürücüyü nasıl yüklerim yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada Windows 10 Update kendisi yükler diyorlar Windows 10 Update hiçbir sürücü güncellemiyor ve yüklemiyor bir işe yaramıyor.

Windows Update temel sürücü güncelleştirmelerini gerçekleştirir. Eğer güncelleyemediği şeyler varsa da onları buraya gönderirsin, bakarız. Ayrıca aygıtları niye siliyorsun ki? Onlar sürücüleri yüklü olmadığı için ünlemli bir şekilde gözükür. Onların sürücülerini yükleyip çalışır hale getirmek gerekir.

Önce sırayla yapman gerekenleri söylüyorum.

1- Silinen aygıtların geri gelmesi için bilgisayarını yeniden başlat ve aygıt yöneticisindeki "Donanım değişikliklerini tara" de.

2- Windows Update çalıştırıp tüm güncellemelerin yüklenmesini bekle. Daha sonra bilgisayarını yeniden başlat. Hiçbir güncelleme bitmeden bilgisayarını yeniden başlatma, hepsinin bitmesini bekle.

3- Windows Update işleminden sonra aygıt yöneticisine gir, ünlemli ne varsa hepsinin donanım kimliğini buraya gönder. Hepsinin sürücüsünü atacağım elimden geldiğince.
Ünlemli aygıta sağ tıklayıp "Özellikler > Ayrıntılar" yolunu izle. Seçeneklerden "Donanım kimlikleri"ni seç ve listelenen tüm kimlikleri kopyalayıp buraya at. Her aygıt için ayrı ayrı gönder.

Yeni konular

Geri
Yukarı