H61M Sistem Sayısız Bip sesi ve Açılmama Sorunu

BİGBONG

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım onceden windows 8.1'di. Sabah format attirdim ve 4 gb ram ekledim. Toplam 6 gb ram oldu. 32 bitdi 64 bit'e cikarttim. Bilgisayar açılmıştı ama mavi ekran sorunu aldim iki kere. Bu sorunu aldı. Aradığım başka sitelerde ram yerlerini değiştirin diyordu değistirdim ve pc açılmıyor şu an. Düğmeye basıyorum saysamayacağım kadar çok ve hızlı bip sesi geliyor ekranda. Hiç birşey gelmeden tekrar resetleniyor. Bu böyle devam ediyor açilmiyor. RAM'leri tekrar değiştirdim kendimce ramlerde oluşan static elektiriği boşaltım ama gene de açılmadi. HDD'den geliyor bu ses ve birde ramleri değiştirdikten sonra birde sogutucu ve anakartaki tozları temizledim, sonrasında bunlar oldu.

Sistemim:

İşlemci İntel pentium r g645
Ekrankari intel hd graphiks
6gb ram
H61 M anakart

Son düzenleyen: Moderatör:
beyler , işlemcim ntel pentim (r) g645 aşağıdaki resimdede anakartım bulunuyor gigabayte h61m-ds2
ben buna nvdia gtx 750 ti almayı düşünüyorum bu anakartta bu ekran kartı çalışırmı ve 6 gb 1333mhz ram im var gta 5 işlemciden dolayı açılmıyor işlemcim çif çekirdek ama bunundışında bilgisayarım iyi bir performans sergilermi veya yanlış mı biliyorum gta 5 çalışırmı ?

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    151,9 KB · Görüntüleme: 191
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı