H81 Gamer - G3258 Alınmalı mı?

Alınmalımı? F/P Gösterirmi?

• Alınmalı. F/P Gösterir

Oy: 3 60,0%
  • Alınmamalı. F/P Göstermez.

Oy: 2 40,0%

• Oy verenlerin toplamı
    5

Marquez

Hectopat
Yer
Ankara / Dikmen
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlıkta belirttiğim gibi arkadaşlar ASUS H81 GAMER Intel H81 1150 DDR3 1600MHz anakart ile İntel G3258 alınmalımı sizce? Kesin olarak almayı düşünüyorum. Ayrica yanında Coolermaster Hyper103 Soğutucu mevcut. 1 Aylık ürünler 2.nci el olarak alıcam. O.C Yapılmış 4.2 GHz'de çalışıyor kutuları garantiler devam ediyor. Düşüncelerniz nelerdir almalımıyım sizce? Recep Usta en çok da senin yorumunu merak ediyorum almalımıyım sence? Şimdiden teşekkürler. Not:Kesin alınacaktır ona göre yorum atarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
G3258 ne kadar ekmek, o kadar köfte prensibine sahip bir işlemci. Core 2 Duo işlemcilerini millet upgrade etsin diye inadına çift çekirdekli işlemcilerde çalışmayan oyunların G3258'de de çalışmadığını biliyorsan alabilirsin. Daha önce yaptığımız oyun tesleri halen geçerli:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ha ama ben uzun vadede yatrıım yapacağım diyorsan i5 almanda fayda var.

G3258 ne kadar ekmek, o kadar köfte prensibine sahip bir işlemci. Core 2 Duo işlemcilerini millet upgrade etsin diye inadına çift çekirdekli işlemcilerde çalışmayan oyunların G3258'de de çalışmadığını biliyorsan alabilirsin. Daha önce yaptığımız oyun tesleri halen geçerli:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ha ama ben uzun vadede yatrıım yapacağım diyorsan i5 almanda fayda var.

Anladım usta aslında takas karsılıgı alacagım pc'm oldukca eski. Simdi sormak istedgim tam olarak piyasadaki oyunları gönul rahatligi ile oynayabilirmiyim?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı