Hackintosh Catalina kurulu HDD'ye Windows kurmak

selmand

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, HDD'yi 2'ye bölüp Windows 10 kurmak istiyorum. Bunun için güncel bir rehber var mı? Link paylaşabilirseniz sevinirim. Sistemim UEFI.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lazım oluyor hocam öyle demeyin. Windows macOS ve Ubuntu aynı anda kuranlar da var. Neyse ben kuruluma başladım ancak bootcamp yardımcısı "dahili bir hata oluştu" hatası veriyordu. Yabancı bir sitede 2 HDD takılı olmasının standart dışı konfigurasyon olması nedeniyle bu hatanın olabileceğini yazmışlar. 2. HDD'yi sökünce bootcamp kuruluma başladı. Şu anda dosyaları kopyalamaya devam ediyor. Süreçle ilgili bir sorun olursa tekrar buraya yazacağım.
Teşekkürler.

Bilgisayar yeniden başladığında Windows kurulumuna geçmedi HDD içindeki Clover yapılandırması da silinmiş sanırım. USB ile başlatmak zorunda kaldım. Bilgisi olan var mı?
Bilgisayarı Rufus ile oluşturduğum Windows kurulum imajıyla çalıştırıp kuruluma devam ettim. Sonraki açılışta tekrar Clover'ı gördü ve Windows'tan devam et seçeneğini kullandım. Kurulum şu anda devam ediyor bakalım.

Hackintosh ile bootcamp sorun olur zaten. Dual boot'ta olur. Referans açısından bunu inceleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler hocam dün kurulum sorunsuz bitti arkasından clover tekrar çalışmaya başladı ancak bu hackistoshun derdi tasası bitmiyor. 10.15.4 güncellemesinden sonra ısınıyor sistem çok ısınıyor hemde. DSDT yamasını beceremedim bir türlü uyku çalışmıyor bu nedenle. Sabah clover gui girişlerini custom yapayım dedim onuda beceremedim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı