Hackintosh OS X Uyumlu Ekonomik Nvidia Ekran Kartları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

blackandyellow

Kilopat
Makaleler
51
Test Edilmiş Hackintosh Uyumlu Nvidia Ekran Kartları (Ekonomik)

• Zotac 1 GB Gddr3 Nvidia GT 520 (64 Bit) (Halen satılıyor olmalı)
  • Asus 1 GB Gddr3 Nvidia GT 430 (128 Bit) (2. el piyasasında bulunur artık)
  • Zotac 1 GB Gddr3 Nvidia GT 630 (128 Bit) (vatanbilgisayar gibi yerlerde var)

Bunlar otomatik çalışır ve 10.7.x den 10.9.x e kadar sürücülerini (hızlandırılmış) osx86 . net sitesinden indirebilirsiniz. Yosemite 10.10.x sürücülerini aksilik olmazsa yayınlarım.

Hepsi tarafımdan test edilmiştir. Kartlar otomatik çalışır ancak performans modunda kullanmak ve ara sıra donmalar yaşamamak için verdiğim sürücüleri kullanın. Sürücü bulunmayan sürümlerde sürücü aramayın öyle de kullanabilirsiniz.

Saygılar;
KemalALKIN

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayarda Asus 2 gb Nvidia GT 650M (128bit) var çalışır mı? İntel hd 4000 ile mac kullanıyorum.

Benim bilgisayarda Asus 2 gb Nvidia GT 650M (128bit) var çalışır mı? İntel hd 4000 ile mac kullanıyorum.

Şu an için hackintosh cihazlarda; dahili intel + harici ati-amd / nvidia ekran kartı olanlarda sadece intel çalışır.

Şu an için hackintosh cihazlarda; dahili intel + harici ati-amd / nvidia ekran kartı olanlarda sadece intel çalışır.
Hmm kötü olmuş. Bende hackintosh yükledimde nvidia çalışmayınca intelle idare etmek zorunda kaldım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı