Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cidden çok mantıksızmış bence sadece DLC kaydı başlatmak, onun yerine oyunu %100 DLC'ler hariç bitirdiğim bir kaydı yedeklerim ve DLC'leri yeniden oynamak istediğim zaman o kayıttan oyuna girerim.
Öyle daha mantıklı olacaktır, daha da zevkli olur. Kimsenizin kalmadığını farkedince bir üzgünlük oluyor içinizde. Dandelion’a kalıyorsunuz, Zoltan ile beraber gelseydi üzgünlük falan kalmazdı ama. Zoltan da Eskel gibi bir adam gibi adamdır

Dandelion çok boş boğaz, ama severim. Sahneleri güldürmeyi başardı beni, fakat Zoltan'ı daha çok severim. Hele o Kaer Morhen savaşı sırasındaki şovu çok iyiydi

Dandelion çok boş boğaz, ama severim. Sahneleri güldürmeyi başardı beni, fakat Zoltan'ı daha çok severim. Hele o Kaer Morhen savaşı sırasındaki şovu çok iyiydi
Cüce falan ama Vahşi Av Askerlerini indirebiliyor, nerden baksan kıyak adam yahu

Hep sevmişimdir kendisini, cüce gardaşım benim.

Cüce falan ama Vahşi Av Askerlerini indirebiliyor, nerden baksan kıyak adam yahu

Hep sevmişimdir kendisini, cüce gardaşım benim.
Eğitimli paralı askermiş zaten, Witcher 3 karakter ansiklopedisinde öyle yazıyor. Kendisi bana insan olmayanları sevmemde büyük rol oynadı.

Hadi biraz Witcher öve....

Eğitimli paralı askermiş zaten, Witcher 3 karakter ansiklopedisinde öyle yazıyor. Kendisi bana insan olmayanları sevmemde büyük rol oynadı.
Elflerde de Iorveth vardı onları sevdirten olarak. Adam hem havalı hem de iyi biri yakından bakıldığında, keşke W3’den kaldırılmamış olsaydı.

İlk görseldeki soruda kesin ve net bir şekilde Triss, ama başka bir şıkkı seçmek zorunda olsaydım Saskia'yı seçerdim.
Triss yerine Saskia seçen bir büyük topluluk da var aslında, geniş bir şekilde bakıldığında Saskia daha önemli zaten. Ama Triss biriciğimizdir, biz kurtarmayınca Letho kurtarıyor olsa da yine de kendi ellerimiz ile Triss’i kurtarmamız daha mantıklı.

Bu arada Letho da adam gibi adamdır, Geralt’ın sevgililerini kurtarması ile ünlenecek biraz daha zorlasa

Letho cidden çok iyi bir karakter, pişmanım onu ilk Witcher 2 oynamamda öldürdüğüme

Bu arada Saskia'yı kurtarmak dediğin Philippa'yı kurtarmak olmasın? Ben Saskia vs Triss diye bir seçim hatırlamıyorum çünkü, ek olarak Triss yerine Philippa'yı kurtarınca büyücüler kazığa oturtularak yakılıyor, haliyle Loc Muinne hikayesi kötü bitiyor diye biliyorum.

Biraz kafa karışıklığına sebep oldu sanırım attığım fotoğraf kendi üzerimde. Saskia’yı kurtarma seçimine gidince işler kötü mü ilerliyordu? Hiç yapmadığım seçimleri detaylı bir şekilde tekrar incelemem lazım sanırım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…