Hadi herkes HDD'sini atsın

Bendeki durum bu, 4 TB ve altı olan HDD'ler proje, arşiv ve eski iş yedekleme sistemime aktif olarak dahil değiller. Çok önemli olup 3. bir yerde de bulunmasını istediğim yedekleri onlara arada bir atıyorum.

Screenshot_12.png

Screenshot_13.png

@SypeR Ricanı kırmadım. :D

Saysam mı saymasam mı bilemedim. @Yararsız Üye sende senin diskleri saymak ister misin? Ama önce haricilerden başla saymaya. :D
Bendeki durum bu, 4 TB ve altı olan HDD'ler proje, arşiv ve eski iş yedekleme sistemime aktif olarak dahil değiller. Çok önemli olup 3. bir yerde de bulunmasını istediğim yedekleri onlara arada bir atıyorum.

Eki Görüntüle 851543

Eki Görüntüle 851544
Sanırım benimde atma vaktim geldi artık.

Masaüstü:
  • 1x Samsung 840 Evo 120GB
  • 1x Seagate Barracuda 2TB
  • 2x Seagate SV35 3TB
  • 1x Seagate SkyHawk 4TB
Dizüstü:
  • 1x WD SN520 NVMe 512GB
  • 1x Netac SATA 430GB
Harici:
  • 2x Samsung M3 Portable 1TB
  • 1x Custom Samsung HDD 320GB
  • 1x Custom mSATA SSD 256GB
  • 1x Custom Seagate HDD 200GB
Bunların dışında bir sürü flaş bellek ve SD kart mevcut. Ama onları saymıyorum. 320GB ile 200GB olan diskleri aktif olarak kullanmıyorum. 3TB olan SV35'lerden birisinde ise bad sector mevcut. Onun ayıklamalarını yapmak için rafa ayırdım şimdilik.

Eki Görüntüle 851543

Eki Görüntüle 851544

@SypeR Ricanı kırmadım. :D

Not: Malum video arşivi var mı diye soran olursa söyleyeyim, bunların dışında olan 4 TB'lık HDD'lerin birinde 1.5 TB'a yakın arşiv var. Kız arkadaşımla birlikte arada faydalanıyoruz. :D
O da güzelmiş

Yeni konular

Geri
Yukarı