Çözüldü Hadi kart ile Gardrops'tan para çekebilir miyiz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirliqt

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Gardrops'tan satış yaptım ve paramı çekmek istiyorum. Hadi hesabına para çekiliyor mu? Eğer çekilmiyor ise en kolay paramı çekebileceğim bankacılık uygulamalarını söyler misiniz?

Çözüm
Merhaba arkadaşlar, Gardrops'tan satış yaptım ve paramı çekmek istiyorum. Hadi hesabına para çekiliyor mu? Eğer çekilmiyor ise en kolay paramı çekebileceğim bankacılık uygulamalarını söyler misiniz?

Gardrops para çekimi için IBAN talebi veriyorsa hadi kartın IBAN'ını yollamanız gerek ama oda bir debit kart sanırsam onlarında IBAN'ı olmuyor en kolay ücretsiz Papara alıp oradaki IBAN'ı verebilirsiniz eğer güncel bankaların IBAN bilgisinden bir tanesini istiyorsa mecbur banka hesabı açmanız gerekli yaşınız küçük ise bu imkansıza yakın eğer reşit yaştaysanız enpara en kolayı.

Gardrops para çekimi için IBAN talebi veriyorsa hadi kartın IBAN'ını yollamanız gerek ama oda bir debit kart sanırsam onlarında IBAN'ı olmuyor en kolay ücretsiz Papara alıp oradaki IBAN'ı verebilirsiniz eğer güncel bankaların IBAN bilgisinden bir tanesini istiyorsa mecbur banka hesabı açmanız gerekli yaşınız küçük ise bu imkansıza yakın eğer reşit yaştaysanız enpara en kolayı.

Çözüm
Gardrops para çekimi için IBAN talebi veriyorsa hadi kartın IBAN'ını yollamanız gerek ama oda bir debit kart sanırsam onlarında IBAN'ı olmuyor en kolay ücretsiz Papara alıp oradaki IBAN'ı verebilirsiniz eğer güncel bankaların IBAN bilgisinden bir tanesini istiyorsa mecbur banka hesabı açmanız gerekli yaşınız küçük ise bu imkansıza yakın eğer reşit yaştaysanız Enpara en kolayı.

Hocam Papara IBAN'ına para yatırılmıyormuş maalesef denedim. Öneriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı