Hadron ATX 400W PSU araba motoru gibi çalışıyor

Rick.Sanchez

Picopat
Daha fazla  
Hadron ATX Power Supply 400W sıcaklık 50 derece üstüne çıkınca rahatsız edici şekilde ses çıkarıyor. (takılma sesi değil, dönmesinden kaynaklı) birkaç saniye masayı dahi titretti. 30 dakika falan bu şekilde oynadım. Sıcaklık daha fazla çıkmadı ama ses azalmıyor. Azaltmanın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hadron ATX Power Supply 400W sıcaklık 50 derece üstüne çıkınca rahatsız edici şekilde ses çıkarıyor. (takılma sesi değil, dönmesinden kaynaklı) birkaç saniye masayı dahi titretti. 30 dakika falan bu şekilde oynadım. Sıcaklık daha fazla çıkmadı ama ses azalmıyor. Azaltmanın bir yolu var mı?
Uçak motoru herhalde.

Yolu yok, değiştirin.

Aynı markanın HD 401 güç kaynağı var bende ondan önce Çin malı bir PSU vardı Hadron aldıktan sonra ikisinin de içini açıp çıplak gözle bir karşılaştırma yapmıştım bir birinin tıpatıp aynısıydı kısacası merdiven altı bir ürün muhtemel masraftan kaçmak için Çin'den getirip Hadron etiketi yapıştırıyorlar.

Gelelim sorunun çözümüne: Motoru yağlayabilirsin normal sıvı yağ koyma gres yağı sür çözülür.

Yeni konular

Geri
Yukarı