Hadron Wonderboy W201s Analog gamepad oyunlarda düzgün çalışmıyor

Aphrodice

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç gün önce Hadron Wonderboy W201s Analog gamepad satın aldım. (https://www.hepsiburada.com/hadron-wonderboy-analog-bilgisayar-usb-oyun-kolu-w201-p-HBV00000IZ224?) ürün bugün elime ulaştı, bilgisayara taktım ve bilgisayar direk olarak gamepadi algıladı fakat daha sonrasında gamepadi denemek istedim. Steam'daki çoğu oyun zaten "kontrolcünüz bu oyunda desteklenmiyor" hatası veriyordu. Daha sonrasında Steam'ın bunun için kendi çözümleri olduğunu gördüm ve direkt olarak onu yaptım. Artık "bu oyunu kontrolcünüz ile büyük oranda oynayabilirsiniz." diyordu. Her şeyden öte en son merak ettiğim Fortnite'a girdim ve koldan hiçbir şekilde yanıt alamıyordum, kısacası gamepad bilgisayarda algılanıyor fakat oyunlarda düzgün çalışmıyordu. İnternetten bayağı bir uğraşarak driver yükledim ve kısmen sorunu çözdüm fakat hala bir şeyler düzgün hissettirmiyor, kolu emülatörden aktifleştirdiğim için Fortnite klavye ile oynuyormuşum gibi algılıyor. Arkadaşımda bu kolun tıpatıp aynısı fakat sadece Piranha markalı versiyonu var, ona bu durumu sorduğumda bilmediğini, kendisi kolu alır almaz taktığını ve bütün oyunlardan tam destek alarak rahatça oynayabildiğini söyledi. Bunun için bir çözüm öneriniz var mıdır? Ürünü iade edip başka bir gamepad mi almalıyım yoksa ürün kullanılabilir mi? Veya elimdeki üründe mi bir problem var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elinizdeki ürün Hadron. Zaten bunu gördükten sonra bir şey beklememek lazım.
Ürününüz sorunlu hocam 160 liraya o kadar olur, durumunuz varsa başka model alın.
Hocam durumum var fakat orjinal PS4 kolları pc bağlantısında sorun yaratıyor diye pek çok şikayet duydum bu yüzden analog gamepad almak istedim. Gamepad konusunda da pek bilgim yok. Önerebileceğin başka bir gamepad var mı?

Geri
Yukarı