Hafif ve Wireless Mouse Önerisi

Makaleler
8
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Elimde Cooler Master MM530 ve MM710 var. İkisini satıp hem hafif, hem de bataryalı Wireless bir fare (Örneğin Steelseries Aerox 3 Wireless gibi) almak istiyorum. Armoury Crate ile uyumlu olursa çok güzel olur ancak şart değil. Önerilerinizi bekliyorum.

Bataryalı, şarjı uzun giden ve hafif bir Wireless mouse alacağım. Laptop ve klavyemle set olması açısından ASUS Keris Wireless düşünüyordum ancak fiyatı çok pahalı ve düşecek gibi değil. İndirimde MM731 (630TL) görünce sormak istedim. Daha önce MM530 kullandım, şu anda da aktif olarak MM710 kullanıyorum ve memnunum. O yüzden Cooler Master'a yöneldim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öneri için teşekkürler ancak şuanda paracord kablolu 52GR MM710 kullanıyorum. Wireless olmadıktan sonra değiştirmemin manası kalmıyor

Öneri için teşekkürler ancak şu anda paracord kablolu 52GR MM710 kullanıyorum. Wireless olmadıktan sonra değiştirmemin manası kalmıyor

Armoury Crate ile uyumludur
Alternatif olarak;

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…