Hafıza Kartı Takılı Fakat Telefon Hafızası Yetersiz Diyor ?

Dediklerinizin hepsini yaptım fakat olmadı uygulamalarımı güncellemeyi denedim fakat "Yeterli depolama alanı yok" diye bir hata verdi yani eskisi gibi düzelmedi .

Siz anlamamışsınız. Menüye SuperUser geldi mi?

Şimdi Link2SD'yi açınız, oradan root izni isteyecek veriniz ve uygulamalarınızı taşımaya başlayınız.

Sendeki uygulamayı .
Ugulamayı açtım fakat herhangi birşey sormadı Link2SD'nin ayarlarına girdim "Kurulum Yeri" diye bir yer vardı orayı "Harici" olarak seçtim fakat hala "Yeterli depolama alanı yok diyor" uygulamayı açtığımda herhangi bir izin felan sormadı .

SuperUser'de Link2SD gözüküyorsa izin zaten verilmiştir. Link2SD'deki uygulamanın istediğin birine üstüne basılı tut taşı de.

SuperUser'de Link2SD gözüküyorsa izin zaten verilmiştir. Link2SD'deki uygulamanın istediğin birine üstüne basılı tut taşı de.
Tamam oldu ama hepsini taşımıyor bi kısmını taşıyor yüklediğim uygulamaların ama genede saol .
Peki başka bir çözümü varmı telefoncuya felan götürsem yapabilirmi ?

Buyur bunu izle olması lazım root yetkin varsa.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…