Hafta sonu markete gidip gelsem ceza yer miyim?

Gidebilirsiniz yazıyorsunuz ama bunun bir yaş sınırı yok muydu? Sadece 20-65 arası gidemiyor mu markete? İşimden dolayı etkilenmediğimden hiç bakmadım açıkcası ama böyle bir şey hatırlıyorum.

Banabi veya Getir'den söyleyin. Getirin 35/30 kampanyası oluyor. Nerde oturuyorsunuz ?

Ev civarındaki market, fırın ve manavlar açık. Buralara gidip ihtiyaçlarınızı (cips dahil) karşılamanız herhangi bir cezaya sebebiyet vermez

Yürüme mesafesi markete gitme serbest kuralı 20-65 yaş arasındaki kişiler için değil mi? Ben mi yanlış biliyorum?

@reddline getir gibi uygulamalar oturduğum yerde kullanılamıyor.

Yürüme mesafesi markete gitme serbest kuralı 20-65 yaş arasındaki kişiler için değil mi? Ben mi yanlış biliyorum?

@reddline getir gibi uygulamalar oturduğum yerde kullanılamıyor.
Eğer evde gidebilecek başka biri yoksa sıkıntı yok. Ama sorun olmuyor yani yakalasalar bile annem hastaydı ben gelmek zorunda kaldım gibisinden bir şeyler söyleyebilirsin. Eline bir ekmekte alırsan garanti olur

Vallahi tam anlamıyla bilmiyorum ama genel olarak bir şey demiyorlar bir kere polisin yanında alışveriş yapmıştım ve bir şey demedi. 16 yaşındayım.

Eğer evde gidebilecek başka biri yoksa sıkıntı yok. Ama sorun olmuyor yani yakalasalar bile annem hastaydı ben gelmek zorunda kaldım gibisinden bir şeyler söyleyebilirsin. Eline bir ekmekte alırsan garanti olur
Aynen öyle. Ailem yaşlı diyebilirsin evde gidecek kimse yoktu. Evin ihtiyaçlarını ben gideriyorum dersin.
Tamam, gitmeye karar verdim. Zaten daha önce buradan bir polisin geçtiğini bile görmedim. Sorun olmaz muhtemelen. Herkese teşekkürler.
Ya koş 2-3 dakika. Genç adamsın bir şey olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…