Hakii Time Bluetooth kulaklık çalışmıyor

ibico_89

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, N11 yıllar eveli 'Hakii Time' Bluetooth kulaklık aldım YouTube biliyorsunuz birçok inceleme vs var @mertbayantemur @enesözen gerçekten çok iyi inceleme yapıyorlar tabii ki N11 Hakii Time aldım her şey çok iyiydi açıkçası ben bunu dolaba koyup 1-2 sene baktım ki bakayım diye Full şarj ettim sonra kapağı kaldırıp üstünde ışıklar yanıyor sol taraf yanıp söndü sağ tarafda hiçbir şey yoktu dedim kulağa takayım diye sol ses geldi sağ taraf ses yok vs resetleme denedim satıcı 'Cynbilişim'di garanti-fatura o zaman çöpe attım oda benim salaklığım aradan 5 ay geçince vs ben bu Cynbilişim aradım bana dedikleri yollayın bir bakalım neyi varmış inceleyip vs ücret çıkarsa 20 iş günü kalmaz dediler bende dün baktım N11 de yorumları çalışmıyor vs yazmışlar ama o zaman ben aldığımda hiçbir şey yoktu herkes çok memnundu vs işte ben bunu bildiğiniz.

İst/Avrupa yakasında tamirci var mı? Çünkü Siteye'de güven vermiyor değişik yorumlar ya da bu kulaklık aldım ben aynısı olan var mı? Cevap yazarsan çok sevinirim arkadaşlar.
Çok uzun yazdım admin gerçekten kusura bakma sağlıcakla :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı