Haksız Yere Ceza Aldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Burak Koçoğlu

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim gibi haksız yere ceza aldım. Şu konuyu açtım: https://www.technopat.net/sosyal/konu/snopy-sg-628-gamepad-titreşim-sorunu.88020/#post-578845. Soruma Recep Abi'den mesaj geldi: "Her oyunda titreşim yok.Mesela Burnout Paradise oyununda vardı." dedi. Ben de şunu dedim: "Recep Abi benim bildiğin Pes 2013 Nba 2K14 oyunlarında vardı fakat benim gamepadim titremiyor." dedim ve ceza aldım. Ceza almamın sebebi gereksiz mesajmış. Söylermisiniz neresi gereksiz mesaj?

Resimler şunlar;

''Güncel'' kelimesini 24 saat içinde cevap gelmiyorsa kullanabilirsin.

Cezan bitmiş yapılacak bir şey yok. Yine ceza alacaksın çünkü 2 tane konu açmışsın. Forum kurallarını okumamışsın belli ki .

O mesajın yöneticiler tarafından düzenlendiğine eminim. Ayrıca konunun altında up, up, up, up şeklinde mesajlar attığınızı hatırlıyorum.

Cezanız düzeltme sonrası verilmiştir. Konu içinde tam 4 kez art arda "Güncel." yazmışsınız. Bu yüzden ceza aldınız. Cezanız haksız yere değil. Mesajlarınızı bizzat ben birleştirdim. İyi sosyaller...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…