Hala CS 1.6 oynayan var mı?

Hocam CS2 Oynamıyorum ben daha düşük bilgisayarımız var CS2 bayağı yüksek sistem istiyor

Boş hocam bakayım derken 0 kişi
Hocam zaten CS 1.6 oynayan kaç kişi senin gibi zorunluluktan oynuyor. Bilgisayarın iyi değilse elbette CS 1.6 oynayacan, yani hiç CS oynamamaktan iyidir. CS 1.6 iyidir güzeldir severim.

Ama iyi sisteme geçtin anda hemen sil ve CS2 başla.

Tabii ki oynuyorum. CS 1.6 candır! Genelde DM sunucularında takılıyorum.

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi 27 Eylül 2023'te CS2 çıktı. CS2'nin çıkışıyla birlikte CS:GO tamamen kapatıldı. Hala ufak bir işlem yaparak CS:GO'ya giriş yapılabiliyor fakat resmi Matchmaking sunucuları tamamen kapandığı için sadece topluluk sunucuları, atölye haritaları ve botlarla çevrimdışı modları çalışıyor. O yüzden artık CS2'ye geçiş yapıldı.

Aramızda hala CS 1.6 oynayan var mı? Eğer CS 1.6 oynuyorsanız sebebi nedir? Ayrıca CS 1.6 oynuyorsanız hangi sunucularda oynuyorsunuz? :)
Yok. CS source adamdir. CSS>CSGO>CS 1.6>CS CONDITION ZERO

Nostalji olsun diye tekrar indirdim. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler. Önceden çok vakit geçirirdik. Şimdi pek oynamaya değecek bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Zaten resmi sunucu diye bir şey yok public oynayacaksın. Public sunucularda da, özellikle TR sunucularının çoğunda hile kol geziyor. Hileyi bir kenara bıraktım, serverlarda tüm ayarlarla oynamışlar. Recoil, spread vb. Özgün CS 1.6 oynayacağın server yok denecek kadar az.

Geri
Yukarı