Hâlâ iPhone 7 Plus alınır mı?

Elphes

Hectopat
Daha fazla  
Yıl olmuş 2023 hâlâ 7 Plus alınır mı? Eğer alırsam yenilenmiş alacağım. Telefondan hiçbir şekilde oyun oynamıyorum sadece Instagram WhatsApp Snapchat kullanıyorum sizce alınır mı? Kullanan varsa memnun mu?
Başka öneriniz var mı?

O paradan çok daha ucuza ikinci el temiz S9+ bulunabilir.

Şahsen tercihim hep iPhone tarafında olmuştur ama kesinlikle @DaTTeBayoTheFrog katılıyorum. Bu zamanda desteği kesilmiş şeylere bu paralar vermek çok mantıklı değil. İş görecek Android bakmakta fayda var. Veya daha uyguna daha üst modeller bulmaya çalışın.

Bir tık daha ucuz olsa alınabilir.
Alınmasında sakınca göremiyorum hala IPhone 6 kullanan arkadaşım var ve takır takır kullanıyor..
Siz yine de Androidlere de bir göz atın.

Samsungun Xiaominin telefonları hep büyük oluyor ve büyük telefon kullanamıyorum. Öneriniz var mı ?

2 sene önce kullanıyordum en son Instagram videolarinda kasıyordu. Arkadasimda da vardı o da aynı sorundan muzdaripti. Artik işlemcisi yetersiz geliyor günümüz şartlarına.

Alınmasını mantıklı bulmuyorum. Bütçeniz yoksa Android bakmanızı tavsiye ederim.
2016 yılında çıkmış 32 GB telefona 5700 TL vermek mantıklı değil.

Haklısınız ama Android telefonların çoğu büyük telefonlar ve büyük telefon kullanamıyorum, hiçbir yere sığdıramıyorum. Bunun için bir öneriniz var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…