Çözüldü Half-Life 2'de grafik bozulmaları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MertCoo

Hectopat
Arkadaşlar bu sorun daha önceden de oluyordu. Bir komut vardı. Tam hatırlayamıyorum. O komutu yazınca sorun kalkıyordu. Sadece tek hatırladığım kod normalde 90 ben 80'e alınca düzeliyordu. Bir de sanırsam kodun içinde mat yazısı geçiyordu ama bundan emin değilim. Hata bu:

1616338171954.png

Çözüm
Maalesef olmadı.Dediğim gibi normalde sonu 90 olan bir kodu 80 yapınca düzelmişti.ama yinede teşekkürler.

Bu sayfada bir sürü kod var muhtemelen biri çözer.

Kod: mat_dxlevel 80 (default=90)

Hocam komut sekmesi nasıl açılıyor? Kusura bakmayın bu konuda biraz cahilim.
Esc'nin altındaki é tuşuyla açılır.
Arkadaşlar bu sorun daha önceden de oluyordu. Bir komut vardı. Tam hatırlayamıyorum. O komutu yazınca sorun kalkıyordu. Sadece tek hatırladığım kod normalde 90 ben 80'e alınca düzeliyordu. Bir de sanırsam kodun içinde mat yazısı geçiyordu ama bundan emin değilim. Hata bu:

Eki Görüntüle 933440

Hocam bende şu an Half-Life 2 indiriyorum. Bu bahsettiğiniz problem oyundan mı donanımdan mı kaynaklı?

Artı -1 Eksi
Maalesef olmadı.Dediğim gibi normalde sonu 90 olan bir kodu 80 yapınca düzelmişti.ama yinede teşekkürler.

Hocam komut sekmesi nasıl açılıyor? Kusura bakmayın bu konuda biraz cahilim.

Çözüm

Teşekkürler. Verdiğiniz sitedeki kodlarda buldum. Ben de zaten her şeyi hatırlıyormuşum. Bu arada kod mat_dxlevel 80 (default=90)

Yeni konular

Geri
Yukarı