Half-Life çalışmıyor

Adrian.Shephard

Hectopat
Yer
Black Mesa Research Facility
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Laptopumda önceden Windows 7 vardı ve Half-Life tarzı oyunları oynayabiliyordum ancak bazı uygulamalarda sorun verdiği için Windows 10'a geçtim. (Half-Life Windows 10'da da çalışıyordu.) Laptopum eski olduğu için çok kasıyordu bende ikisinin de ortası Windows 8.1'e geçtim. Ama Half-Life'ı ne zaman açsam "Half-Life Launcher çalışmayı durdurdu" hatasını alıyorum. Veri yürütme engellemesi (DEP)'IDE açtım ekledim hl.exe'yi ancak o da çalışmadı uyumluluk ayarlarından bütün işletim sistemleri denedim ama hala yapamadım. Uygulama için gerekli DirectX vs hepsini yükledim ama olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun kısayoluna sağ tık yapıp Özellikler, Uyumluluk, oradaki kutucuk olacak işaretleyip Windows sürümünüzü seçip kaydedip oyunu yeniden açın. Eğer oyuna sağ tık yapınca özellikler çıkmıyorsa dosya konumunu bulup hl.exe ye yapın.

Son düzenleme:
Oyun kısayoluna sağ tık yapıp özellikler, uyumluluk, oradaki kutucuk olacak işaretleyip Windows sürümünüzü seçip kaydedip oyunu yeniden açın. Eğer oyuna sağ tık yapınca özellikler çıkmıyorsa dosya konumunu bulup hl.exe ye yapın.

Dostum yazdıklarımı okumadın galiba yaptım dedim ya.

Her şeyi yapmışsın. Silip geri yükle, son umut.

Silip tekrar yükledim. Ama olmadı.

Eski oyunları oynuyorsun sanırım. Eğer öyleyse Windows 7 kullanabilirsin.

Başka kaynaktan yüklemeyi dener misin?
Android için oyun geliştiriyorum ve API'dir JDK'dır SDK'dır NDK'dır hepsini yeniden bir oyun oynamak için yüklemek istemiyorum.
Oyun kısayoluna sağ tık yapıp özellikler, uyumluluk, oradaki kutucuk olacak işaretleyip Windows sürümünüzü seçip kaydedip oyunu yeniden açın. Eğer oyuna sağ tık yapınca özellikler çıkmıyorsa dosya konumunu bulup hl.exe ye yapın.

Her şeyi yapmışsın. Silip geri yükle, son umut.

Arkadaşlar ekran kartı Driver'ini güncelledim ve çalıştı şu an hepinize yine de yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı