Rehber Half-Life klasik sürümü geri getirme

koztrue

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba Technopat sakinleri, bu yazıda size 25. yıl özel güncellemesi ile belli başlı değişikliklere uğrayan Half-Life oyununu nasıl eski hale getirebileceğinizi anlatacağım. Oyuna gelen güncelleme ile arayüzde; bazı ikonlarda, çözünürlüklerde ve ölçeklerde değişiklikler oldu. Bu da benim gibi online tarafını oynayan oyuncular için sıkıntı oluşturuyor. (Nişangahın büyümesi, ikonların değişmesi, 1280x1024 çözünürlükte ölçeklerin büyümesi v.b)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bunun çözümü için yapmanız gerekenler:
  1. Steam kütüphanesinden Half-Life'ı açın.
  2. Ayarlar bölümünden özellikler sekmesini açın.
  3. Betalar kısmından beta katılımı bölümünü açın.
  4. "Hiçbiri" seçeneğini "steam_legacy - Pre-25th Anniversary Build" olarak değiştirin.
Bu sayede her zamanki Half-Life'ı ayalarınız değişmeden oynamaya devam edebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Adım - 1.png
    5,2 KB · Görüntüleme: 51
  • Adım - 2.png
    54,4 KB · Görüntüleme: 44
  • Adım - 3.png
    7,6 KB · Görüntüleme: 40
  • Adım - 4.png
    6 KB · Görüntüleme: 46
Online'da hala çok oyuncu var mı? Modlu sunucular hala çok aktifse, satın alıp oynarım.

Peki hocam şunu merak ediyorum. Betaya geçtikten sonra ileride oyuna gelecek olan güncellemeleri alabilecek miyiz?

Online'da hala çok oyuncu var mı? Modlu sunucular hala çok aktifse, satın alıp oynarım.
Şu an oynadığım sunucuda ortalama 10-13 kişi oluyor. Az önce 17 kişi vardı. Toplam oyuncu sayısı da 2 bin küsür oluyor genelde.

Peki hocam şunu merak ediyorum. Betaya geçtikten sonra ileride oyuna gelecek olan güncellemeleri alabilecek miyiz?
Çok güncelleme geleceğini sanmam, çoğu bug fix falan olur. Güncelleme gelir ama, bu sadece 25. yıl özel güncellemesiyle alakalı.

Çok güncelleme geleceğini sanmam, çoğu bug fix falan olur. Güncelleme gelir ama, bu sadece 25. yıl özel güncellemesiyle alakalı.
Hocam serverlar baya dolu ya, mutlu oldum. Şimdi zombie escape giriyorum bakalim kac fps alacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…