Çözüldü Half-Life Opposing Force ve Blue Shift Türkçe yama nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

vpsxx01

Centipat
Daha fazla  
Bu 2 oyun için Türkçe yama kurmak istiyorum

Bu 2 oyun için Türkçe yama kurmak istiyorum

CaptionMod Yükleyici uygulamasını Yayın bölümünden indirin ve çalıştırın. Program otomatik olarak Steam konumunuzu ve kurulu oyunları bulacaktır. Yüklemek istediğiniz yamaları işaretleyip Yükle tuşuna basın.

Captionmod yükleyici uygulamasını yayın bölümünden indirin ve çalıştırın. Program otomatik olarak Steam konumunuzu ve kurulu oyunları bulacaktır. Yüklemek istediğiniz yamaları işaretleyip yükle tuşuna basın.

1688057630154.png

Onu kurdum ama kurulmadı Half-Life'da kurulu gözüküyor Steam'den açıyorum İngilizce. Ve diğer oyumlarda kurulu gözükmüyor.

Açarken Steam'den açmayacaksınız zaten hocam, onun nasıl açılacağını söylüyor aynı konuda. Manuel kurulum kısmındaydı herhalde.

Kanki indirme linki atma şansın var mı ben GitHub'tan indirdim manuel kurulum kısmı falan yok.

Half-Life Türkçe yama-Türkçe alt yazı söyle böyle bir şey buldum hocam. Başka arkadaşta işe yaramış.

Bu Half-Life 1 bana Half-Life Opposing Force Half-Life Blue Shift lazım serinin devam oyunları.

Çözüm

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230629_200040_Chrome.jpg
    Screenshot_20230629_200040_Chrome.jpg
    105,4 KB · Görüntüleme: 123

Geri
Yukarı