Half-Life Speedrun Nasıl Yapılır?

Uzunca cevap vermişsin, bildiğin kadarıyla da anlatmışsın. Bu çok güzel ama canını sıkmak gibi olmasın soruyu soran herif 2 senedir foruma gelmemiş. Her neyse güzel hortladı konu, ben bile verdiğim cevabı unutmuşum. 😁

Hadi be yapma ya ☹

Merak etmeyin, bana fayda sağlanmazsa, diğerlerine fayda sağlanmıştır eminim 🙂. 2 yıllık konuyu şimdi hortlanacağı aklıma gelmezdi vay be. Arkadaşımız dediği gibi güzel hortlanmış. Aslına bu soru sormam nedeni bu forumda speedrun gibi konuları olmamasıdır. Bu yüzden bu konuyu yazdım. Tabi şimdi ki Bunny-hop'u geliştirdim ama speedrun yapmadım. 😕

Merak etmeyin, bana fayda sağlanmazsa, diğerlerine fayda sağlanmıştır eminim 🙂. 2 yıllık konuyu şimdi hortlanacağı aklıma gelmezdi vay be. Arkadaşımız dediği gibi güzel hortlanmış. Aslına bu soru sormam nedeni bu forumda speedrun gibi konuları olmamasıdır. Bu yüzden bu konuyu yazdım. Tabi şimdi ki bunny-hop'u geliştirdim ama speedrun yapmadım. 😕

Konunun hortladığı içinize mi doğdu. Bu arada hoş geldiniz. 😁
Ben denedim de WON versiyonu Windows 10'da doğru düzgün çalışmıyor. 1GB RAM'i 512MB ekran kartı olan eski bir Windows XP'li bir kasam vardı onda denedim. WON sürümünü yükledim, her türlü Update'lerini yaparak ve cfg sini hazırlayarak speedrun için hazır ettim yine de yapamadım. Zor iş, yapacak adamın işi gücü GoldSrc olmalı yoksa yapılmıyor.

Geri
Yukarı