Half-Life ve CS açılmıyor

Daha fazla  
Profil Kapağı
1524478614
Source engine kullanan (Half-Life, Counter-Strike vb. ) oyunlar açılmıyor, oyunun kısayoluna bastığımda oyun açılmıyor. Merak ettim, görev yöneticisini açtım baktım hl.exe ta en altlarda. Oyuna ayrılan bellek 1.532 kb. hl.exe ve hl2.exe'ye oluyor bu sorunlar. Aynı zamanda söyleyeyim, hatadan 2 gün önce bir Half-Life 2 Episode 2 modu olan Nightmare House 2'yi indirdim (mod güvenliydi virüs yoktu). Steam destekle iletişime geçemiyorum hata veriyor ve yapabileceklerime baktım diğer platformlardan. Ama hepsi aynı. Source SDK isimli bir araç var ve onların hiçbiri yüklü değil. Yüklemeden önce buraya gelsem iyi olur diye düşündüm. Anladınız siz. Fotoğrafını gönderdim, yardımcı olursanız sevinirim.

hata.png

Sistem gereksinimlerim, boş alanım falan hepsi bütün Steam oyunlarımı fazlasıyla karşılıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam platformu üzerinden oynuyorsanız dosyaları doğrulayın, ve bilgisayarınızı güzelce virüs programı ile tarayın.

sefa_41 dediklerini zaten yaptım. Steam'deki Dosyaları Taradım ve Avast'la Başlangıç Taraması Dahil Kapsamlı Tarama Yaptım. Benim Merak Ettiğim Source SDK Kurmalımıyım?
Dostlar problemimi çözdüm. Tek yapmanız gereken görev yöneticisinden hl.exe'yi bulup onu kapatıp hemen sonrada geri açmanız lazım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı