Halı saha zeminli statta vidalı krampon giyilir mi?

guneyy0

Centipat
Daha fazla  
Nike tiempo Legend 9 academy sg-Pro AC, krampon almak istiyorum ama vidalı olduğu için karar verebilmiş değilim. Eğer vidasını çıkarır isem halı saha zeminli bir stadda giyilir mi sıkıntı çıkarır mı?

1680639138175.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Halı saha zemininde sıkıntı çıkarmaz. Lakin oyuncular ya da müsabaka çivili olduğundan sıkıntı çıkarabilir.

Nike tiempo Legend 9 academy sg-Pro AC, krampon almak istiyorum ama vidalı olduğu için karar verebilmiş değilim. Eğer vidasını çıkarır isem halı saha zeminli bir stadda giyilir mi sıkıntı çıkarır mı?

Eki Görüntüle 1727481

Senin için bir şey olmazda zeminin içinden geçersin orası ayrı. Birebir müsabakalarda rakibe vereceği acı da sana bağlı. Yani çok dikkatli oynaman lazım bununla.

Merhaba, bazı halı sahalar izin vermez zemine zarar verir vs... En önemlisi,halı saha daha kaygan zemin olduğundan,rakibi sakatlaman daha kolay olur...
Bunları da yaşadım..
Halı saha ayakkabıları bu yüzden var...

Yere bastığında zemine yani suni çime sağlam basmış olacaksın. Bacağının da dönme kapasitesi azalacaktır. Ters hareketlerde çapraz bağ sakatlık riski yüksek.

Senin için bir şey olmazda zeminin içinden geçersin orası ayrı. Birebir müsabakalarda rakibe vereceği acı da sana bağlı. Yani çok dikkatli oynaman lazım bununla.
Takımımın stadının zemini halısaha zeminiyle aynı olduğu için sahaya zarar gelmesinden korkuyorum. Deplasmanda bazen çim sahalarda oynuyoruz o yuzden boyle bir krampon tercih ettim vidasını çıkarıp stadımızda oynarım diye. Vıdasını çıkarır isem eğer sahaya çok çok buyuk zarar verir mi onu merak ediyorum sadece

Yeni konular

Geri
Yukarı