Halkla İlişkiler ve Tanıtım okunur mu?

Peganeo

Hectopat
Yer
Malatya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5500, RX6600XT QICK
Sıralamam yetiyor ve okuyacağım üniversite de İnönü Üniversitesi. Normalde iki yıllık elektrik ile ilgili bölümleri yazdım çünkü benim asıl ilgi alanım böyle şeyler. Araştırdığımda bölümde kurgu, tasarım vb şeyler de öğretiliyormuş. Sizce bu bölüm okunur mu, ileride düzgün bir meslek sahibi olur muyum?

MYO olarak yazılabilecek en iyi bölümlerde başı çekiyor zaten saydıklarınız. Elektrik elektronik bildiğimiz iş alanı olarak gayet iyi. Halkla ilişkiler bölümünden mezun olduktan sonra iş bulamazsan vasıfsız elemanla aynı duruma düşüyorsun. Neyse gideyim bir firmada X bölümünde çalışayım dediğin zaman vasıf meselesi ortaya çıkıyor.

Okul ile aynı anda DGS'ye de hazırlansan belki mühendisliğe bile tamamlarsın, irade meselesi.

Elektrik, Elektronik Teknolojisi ve Elektronik Haberleşme Teknolojisi yazdım. Sizce iyi mi?

MYO olarak yazılabilecek en iyi bölümlerde başı çekiyor zaten saydıklarınız. Elektrik elektronik bildiğimiz iş alanı olarak gayet iyi. Halkla ilişkiler bölümünden mezun olduktan sonra iş bulamazsan vasıfsız elemanla aynı duruma düşüyorsun. Neyse gideyim bir firmada X bölümünde çalışayım dediğin zaman vasıf meselesi ortaya çıkıyor.

Okul ile aynı anda DGS'ye de hazırlansan belki mühendisliğe bile tamamlarsın, irade meselesi.
Hali hazırda marangozluk yapıyorum ve bilgim de var aslında. Eğer iş bulamazsam bu yönde de ilerleyebilirim fakat MYO okumak ve okumamak arasında kalıyorum. Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü de fena durmuyor.

Hali hazırda marangozluk yapıyorum ve bilgim de var aslında. Eğer iş bulamazsam bu yönde de ilerleyebilirim fakat MYO okumak ve okumamak arasında kalıyorum. Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü de fena durmuyor.
Tabii ki sizin tercihiniz, aslında iş hayatında çalışıyorsunuz hali hazırda. Akılınızdaki plan neyse o çerçevede ilerlemenizi tavsiye ederim o halde.

Geri
Yukarı