Halo Infinite oynarken durduk yere kapanıyor

MixedMind

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Steam'den Halo Infinite indirdim ama multiplayer oynarken durduk yerde oyun kapanıyor. Oyunu silip geçerdim ama bayağı sevdim oynamak istiyorum. Sorunu nasıl çözebilirim? Steam'den dosyaları doğruladım bir çözüm yapmadı. Olay görüntüleyicisinden şöyle bir SS aldım.

1639099058573.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Olay görüntüleyicisi haricinde önünüze çıkarılan herhangi bir hata var mı?
Bellekte boş alanınız var mı?
Bazı Öneriler
Pagefile dosyanızın büyüklüğünü kontrol edin(RAM tükendiğinde kullanılır.), büyük bir alana sahip olması gerekir: Nasıl yapılır?

Bende her şey normal stabil gözükmesine rağmen kapanıyor.

Olay görüntüleyicisi haricinde önünüze çıkarılan herhangi bir hata var mı?
Bellekte boş alanınız var mı?
Bazı Öneriler
Pagefile dosyanızın büyüklüğünü kontrol edin(RAM tükendiğinde kullanılır.), büyük bir alana sahip olması gerekir: Nasıl yapılır?

Olay görüntüleyicisi dışında önüme gelen bir hata yok. 16 GB DDR4 3600MHz RAM kullanıyorum yeterli olması gerekmiyor mu?
Auto'da ayarlıymış değiştireyim mi? Kaç yapayım?

1639111376242.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam Cloud diye bir sistem var efenim. Steam Cloud'u yaptığınızda oyun açılıyor. Yani multiplayer (Online) bir Steam hesabınızın geçerli olması gerekir. Aksi taktirde oyun hata verir. ya da oyun multiplayer modu ile girilmeme direk kapatılması bu dosyalarla alakılıdır bir kontrol ettirmenizi veya Steam support® yetkililerine bildirebilirsiniz.

Steam Cloud diye bir sistem var efenim. Steam Cloud'u yaptığınızda oyun açılıyor. Yani multiplayer (Online) bir Steam hesabınızın geçerli olması gerekir. Aksi taktirde oyun hata verir. Ya da oyun multiplayer modu ile girilmeme direk kapatılması bu dosyalarla alakılıdır bir kontrol ettirmenizi veya Steam support® yetkililerine bildirebilirsiniz.

Dedikleriniz daha önceden başkaları tarafından denenmiş olup çözüme ulaşılamamıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı