Halo: The Master Chief Collection 182 GB mı?

183206

Megapat
Makaleler
1

Altı üstü 3-4 tane eski oyunu bulunduran bu paket gerçekten 182 GB mı? Xbox Game Pass üzerinden oynayayım dedim, bu manzara çıktı karşıma.
3-4 eski oyunun toplamı nasıl 182 GB olabiliyor?

Tüm oyunları birlikte yüklemedim, o yüzden toplam kapladığı alana bakmadım ama teker teker o anda oynayacağın oyuna göre yükleme şansın var.

Hocam Halo: Combat Evolved daha eski sanırım, ancak Halo: Reach ile başlanması gerektiği söyleniyor. Neden önce daha eskiyle başlanmıyor?
Combat Evolved çıkan ilk oyun ama hikaye olarak Halo: Reach biraz daha öncesini anlatıyor. Combat Evolved oynarken daha oyunun başında sana verilen çok önemli bir emanet ve yardımcın var. Halo: Reach'te onun sana nasıl ulaştırıldığını ve oyunun gezegeni olan Reach'teki fedakarlıkları görüyorsun. Zaten Reach'i oynayınca neden bu 6 aylık isim hakkımı Noble Six için kullandığımı anlarsın.

Reach, ilk çıktığından beri Halo evrenindeki favori oyunum ve evrenin en etkilendiğim hikayesi.

Oyunları tek tek yükleyebiliyorsunuz. Bütün oyunlar 182 GB tutuyor olabilir ama tek tek yüklerseniz o kadar tutmaz.

Şeklinde oynamalıyım değil mi? Diğer 2D hikayeyle alakasız oyunları oynamayacağım.
Aslında strateji oyunları da hikayeyle bağlantısız değil ama ana hikaye için bunları oynamak yeterli. Strateji oyunlarını da bu evrenin zaman sırasına göre dizersek daha farklı bir sıralama oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…