Hamachili Metin2 Server Kurmak

Wilson Fisk

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, ben metin2'yi offline olarak bilgisayara server kurabiliyordum. İnternetten videolar sayesinde ama başka kullanıcıları dahil edemiyorum. 3-5 arkadaş grubumuzla takılmak için hamachili kurmayı denedin ama yutubtaki videoların çoğunda gerekli programların, indirme sitelerinde kaldırıldığını gördüm ve kurulum yarım yamalak kalıyor. Acaba bu konuda tecrübeli olan veya daha önce kurabilmiş olan arkadaşlar var mı varsa yardımcı olabilirler mi? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Hamachi ve diğer bilimum programlarla uğraşmaya gerek yok. Modemden port açarak sunucu kurmayı deneyin. Güvenlik duvarı ve güvenlik yazılımı kullanıyorsanız Metin2 oyununu istisnalara ekleyin. Bütün bunlardan sonra karşıdaki kişiye IP adresinizi ve gerekmesi durumunda port numarası vererek bağlanmasını sağlayın.

Hamachi ve diğer bilimum programlarla uğraşmaya gerek yok. Modemden port açarak sunucu kurmayı deneyin. Güvenlik duvarı ve güvenlik yazılımı kullanıyorsanız Metin2 oyununu istisnalara ekleyin. Bütün bunlardan sonra karşıdaki kişiye IP adresinizi ve gerekmesi durumunda port numarası vererek bağlanmasını sağlayın.
hocam onu nasıl yapabiliriz bir konu var mıdır bununla ilgili

Konuyu Hortlatmak gibi olacak ama :D
virtual pc veya hangi sanallaştırma programını kullanıyorsanız
sysinstall ayarlarını doğru yaptıysanız eğer;
arkadaşlarınız hamachi programını indirip hamachi ağınıza katıldıktan sonra,
oyunun packını indirip pack ayarlarında hamachi ağının sonunu 100'lü olacak şekilde girecekler.
bu şekilde oyuna giriş yapabilirler.

sizin bilgisayarınız hamachi ipnizin sonu 100'lü olacak şekilde girer,

başkaları ulaşmak isterse (hamachi ağınıza katılmak şartıyla);
hamachi ağ ip adresinizi sonu 100'lü olmadan girer.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı