Hammerhead Pro Mikrofonu PC'de Çalışmama Sorunu

Daha fazla  
Selamlar, Hammerhead Pro'nun mikrofonunu aylardır bilgisayarda çalıştırmaya çalışıyorum fakat bir türlü çalıştıramadım, ürünün mikrofonu telefonumda sorunsuzca çalışıyor ama bilgisayara geldiği zaman programlar tarafından algılanıp ses vermeme sorunuyla beni delirmeye yakın bi hale getirdi. Çözüm önerilirinizi bekliyorum.

Selamlar, Hammerhead Pro'nun mikrofonunu aylardır bilgisayarda çalıştırmaya çalışıyorum fakat bir türlü çalıştıramadım, ürünün mikrofonu telefonumda sorunsuzca çalışıyor ama bilgisayara geldiği zaman programlar tarafından algılanıp ses vermeme sorunuyla beni delirmeye yakın bi hale getirdi. Çözüm önerilirinizi bekliyorum.

Bu kulaklık sadece mobil cihazlarla uyumlu olduğu için bilgisayarlarda bu gibi sorunlar çıkabiliyor. Eğer kulaklığın Windows için yazılımı mevcutsa kurup, denemenizi tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı