HandBrake videoları mp4 olarak kaydetme

ismailkesmez

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar daha yeni windows 8 Pro kullanmaya başladım oyun yükledim ve fraps programı ile video çekmek istedim .dosya uzantısı Avi olduğu için Youtubeye video yükleyemiyorum daha doğrusu handbrake programını kullanıcam mp4 videoları işleme alıyor .mp4 yapmak istiyorum ama nasıl yapıcam cevaplarınızı bekliyorum.

Videoyu HandBrake'e atın. Video kısmından Video Codec'i H.264 yapın. Zaten varsayılan olarak H.264 gelecektir. Ardından Constant Quality değerini 20 veya 30 yapın. Bunu ne kadar düşürürseniz video boyutu da o kadar düşecektir. Video boyutuna orantılı olarak kalitenin de düşeceğini unutmayın. Daha da düşürmek için Frame Rate (FPS) kısmından FPS değerini 24 olarak ayarlayabilirsiniz.

Mp4 olarak kaydetmek için Container kısmını MP4 yapın.

Videoyu kaydetmek için ise Browse kısmından kaydedilecek yeri seçin ve ardından Start butonuna basın, videoyu işlesin. İşleme bittikten sonra seçtiğiniz yere kaydolacaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı