Hangi AC oyununu almalıyım?

Daha fazla  
Steam'de Ubisoft'un oyunlarına gelen indirimlerinden bir Assassin's Creed oyunu almaya karar verdim. Sizce hangisini almalıyım en iyi hikayeye sahip oyunu hangisidir. Ben Valhalla almak istiyordum. Ama yorumları hep olumsuz olduğu için vazgeçmiştim. Sadece Assassin's Creed 2 ve Brotherhood serisini oynadım.
Nedeniyle yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam viking mitolojisine zaten bayılırım. Black Flag pek sevemedim ya benlik değil. Valhalla mı önerirsin. Peki oyunun neden bu kadar yorumları olumsuz onu da söylersen.

Hocam inanın Ubisoft'un olumsuz eleştiri almamış oyunu yoktur. Hep alır çok gorursun yani. Ama iclerinden en saglamı Valhalla'dır(son üçlemeden) ve elestiri cok gormedim aslinda. Hiç sevmeyenler bile sevdi bu oyunu. Gorevlerin tekrar etmesinden sikayetci olanlar (Odyssey'de) bunda olmadılar. Yani alabilirsiniz, ben de aldım.

Steam'de Ubisoft'un oyunlarına gelen indirimlerinden bir Assassin's Creed oyunu almaya karar verdim. Sizce hangisini almalıyım en iyi hikayeye sahip oyunu hangisidir. Ben Valhalla almak istiyordum. Ama yorumları hep olumsuz olduğu için vazgeçmiştim. Sadece Assassin's Creed 2 ve Brotherhood serisini oynadım.
Nedeniyle yazarsanız sevinirim.
Bence eski AC tadını veren oyunları dışında açık dünya tarzı olan bir kısım var. Onlardan arıyorsan kesinlikle her açıdan AC Odyssey. Eski tarzına aşina değil ve ilginizi çekerse Brotherhood, Revelations ve Unity öneririm.

Bence eski AC tadını veren oyunları dışında açık dünya tarzı olan bir kısım var. Onlardan arıyorsan kesinlikle her açıdan AC Odyssey. Eski tarzına aşina değil ve ilginizi çekerse Brotherhood, Revelations ve Unity öneririm.
Hocam eski AC oyunlarının tadı bir başkaydı evet .Ama soruda da belirttiğim Brotherhood'u 20 den fazla bitirmişimdir çıktığından bu yana .Revelations'u Bir arkadaşımda deneme fırsatım olmuştu çok sevememiştim . Odyssey de çok ilgimi çekiyor fakat Viking muhabbetleri falan daha çok içine çekiyor beni .

Hocam inanın Ubisoft'un olumsuz eleştiri almamış oyunu yoktur. Hep alır çok gorursun yani. Ama iclerinden en saglamı Valhalla'dır(son üçlemeden) ve elestiri cok gormedim aslinda. Hiç sevmeyenler bile sevdi bu oyunu. Gorevlerin tekrar etmesinden sikayetci olanlar (Odyssey'de) bunda olmadılar. Yani alabilirsiniz, ben de aldım.
Hocam oyunda Optimizasyon sorunu olduğunu söyleniyor hala var mı ?

Son düzenleme:
Hocam eski AC oyunlarının tadı bir başkaydı evet .Ama soruda da belirttiğim Brotherhood'u 20 den fazla bitirmişimdir çıktığından bu yana .Revelations'u Bir arkadaşımda deneme fırsatım olmuştu çok sevememiştim . Odyssey de çok ilgimi çekiyor fakat Viking muhabbetleri falan daha çok içine çekiyor beni .
Odyssey ek hikayeleri ile güzel bunu da belirtmeliyim. Yeni açılan yeteneklerle oyun çok fantastik oluyor. Optimizasyonu da güzel. Valhalla da güzeldir.

Hocam yeni çıkan 3 oyunu da oynadım Odyssey veya Valhalla derim Origins bu ikisine göre pek hitap etmedi bana. Odyssey veya Valhalla'yı da nasıl seçerim derseniz hangisinin temasını daha hoş bulursanız ona yönelebilirsiniz, ikisi de çok iyi oyun.

Bende Valhalla'yı daha yeni aldım ve gayet güzel bir oyun bana göre 1hafadır oynuyorum ilk 10saat çok eğlenceli geçti şu an 14.saatteyim ana göreve ara verip haritayı dolaşmaya başladım ve oldukça eğlencelide viking temasını seviyorsan kesinlikle al ben aldım pişman olmadım AC odyseyide denedim ama çok sarmadı istersen Unity de alabilirsin Unity'deki parkur mekanikleri çok iyi ama Valhalla alma konusuna gelirsek bence 230TL'ye değer bir oyun ve zevklide seçim sana kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı