Hangi antivirüs programını kullanmalıyım?

Aa! Kaspersky'sız Antivirüs konusu. Ayrıca yukarıda kullanmana gerek yok tarzı mesajlar yazılmış. Yok öyle bir şey. Antivirüse her zaman ihtiyaç var. Öyle bir an olur ki 'virüs yedim ve bilgisayarım kullanılmaz halde' tarzında konu açabilirler.

Eğer güvenli yerlere girip çıkıyorsanız, indirdiğiniz dosyaların güvenliğinden eminseniz gerek bile yok virüs korumasına. Bilinçli kullanıcıysanız gerek yok.

Sadece uygulama yüklediğin için veya saçma sitelere girdiğin için mi virüs bulaşıyor sanıyorsun? Sence CD project nasıl Ransomware yedi? Saçma sapan bir exeyi çalıştırdıklarını sanmıyorum.

Crack oyun kullanıyor olmama rağmen antivirüs programı kullanmıyorum. Bilgisayarına virüs bulaştıracak kişi, en iyi antivirüs programına sahip olsa da bulaştırır. Kaspersky öneriyorum. Ama dediğim gibi, bilgisayarı ve interneti kullanmayı biliyorsanız gerek yok. Defender yeterli.

Benim 3 ay sonra 4.yılım bitecek, 4 yıldır Norton kullanıyorum. Diğerlerini kullanmadım bilemem. Norton bence iyi, sistemi yormuyor.

Sadece uygulama yüklediğin için veya saçma sitelere girdiğin için mi virüs bulaşıyor sanıyorsun? Sence CD project nasıl Ransomware yedi? Saçma sapan bir exeyi çalıştırdıklarını sanmıyorum.

Standart bir ev kullanıcısının başına en fazla nasıl bir spesifik olay gelebilir? Şizofrenik anksiyete geçirmenin bir anlamı yok. Sanki evinizde NASA'nın datalarını bulunduruyorsunuz. Ne kadar meraklısınız 3. parti programlara.

Geri
Yukarı