Hangi aşıyı vurdurmalıyım?

Ben BioNTech tercih ettim o da genel geçerliliği olduğundan dolayı. Kafa yormadım pek yani. Aşı denen şey de öneriye göre yaptırılan bir şey değil yani

Alman en iyisini yapar.

Boş yaptığına göre beynine sirayet etmiş, Allah şifa versin tez zamanda inşallah.

Biontech olmanı öneririm. Yurtdışına çıkarsan zorluk çekmezsin.

Arkadaşlar aşı vurduracağım. Ancak hangi aşıyı vurdurcağımı karar veremedim. Acaba hangi aşı korananın yeni çıkan varyantları da dahil daha güçlü?

Bence vurdurma. Enjeksiyon yaptır.
Vurdurmak yanlış anlaşılabilir.

Yazı yazmayı öğren önce sayın liseli beyin. Seviyeden bahsediyor bir de. Ağlayacaksan oynamayalım.

Arkadaşlar aşı vurduracağım. Ancak hangi aşıyı vurdurcağımı karar veremedim. Acaba hangi aşı korananın yeni çıkan varyantları da dahil daha güçlü?

Bünyen dayanıklı ise kesinlikle BioNTech vurulmanı öneririm. Ama allerjin var ise Sinovac vurulabilirsin. BioNTech aşısı ağır bir aşı ama daha etkili.

Doktorunun aksini iddia etmediği sürece BioNTech vurulman daha doğru olacaktır. Geleneksel aşılar (Sinovac gibi), varyantlara karşı daha az koruyucudur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…