Hangi ASUS gaming laptop alınmalı?

Bütçe
48000
İste soru bu 30klik bir laptop isimi gorur mu yukarıda aattiklarim yoksa 47k mi vermeliyim almisken en iyisini mi almalıyım bilemedim.
Cyberpunk ultra ayarlarda bile minimum 80, ortalama 90-100 FPS veriyor hocam. Her türlü yeter normalde.

Cyberpunk Ultra ayarlarda bile minimum 80, ortalama 90-100 FPS veriyor hocam. Her türlü yeter normalde.

Keske daha fazla kisi yanit verse aktiflik dusmus galiba forumda :/ eskiden 20-30 kisi yanit yazardi ilk gunden neyse kendimce karar vereceğim artik birkaç video izlemek sart oldu.

Keske daha fazla kisi yanit verse aktiflik dusmus galiba forumda :/ eskiden 20-30 kisi yanit yazardi ilk gunden neyse kendimce karar vereceğim artik birkaç video izlemek sart oldu.
En mantıklısı o hocam alıcağın ürün senin içine sinmesi lazım. Malzeme kalitesi olarak tuf iyi bir seçenek 2-3 seçenek belirtip kullanıcı videolarını izle bencede.

Az önce ASUS ROG STRIX G16 aldım ve aşırı derecede memnunum her şeyini kurdum bilgisayar gerçekten mükemmel kesinlikle tavsiye ederim.

Nereden aldınız? Ve RTX kac olani?

Hepsiburada'dan RTX 4080'li ancak şöyle bilgi vereyim BIOS güncellekdikten sonra mavi ekran veriyor BIOS'tan VMD disable yapınca düzeliyor yeni alacaklar için söyleyeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…