Hangi beden mont vücut ölçüsüne uyar?

Eso300

Centipat
Daha fazla  
  • Yaş 15.
  • Cinsiyet erkek.
  • Göğüs 92 cm.
  • Bel 90 cm.
  • Basen 106 cm.
Siyah Erkek DeFactoFit Su İtici Oversize Fit Mont 2787622 | DeFacto

Bu montu almak istiyorum. Ama hangi beden olur tam olarak emin değilim. Evde bir tane montum var l beden, o mont bana tam olarak oluyor. Ama DeFacto internet sitesi üzerinden l beden başka bir mont aldım ve mont bana büyük geldi. Değiştiremedim çünkü stokta diğer bedenleri kalmamıştı. Muhtemelen o iade ettiğim montun m bedeni olurdu diye düşünüyorum. Ama bu mont oversize bu montun hangi bedeni olur emin değilim. Bir daha iade işiyle uğraşmak istemediğim için bir de sizlere sorayım dedim ölçülerim yukarıda yazdığım gibi bu montun hangi bedeni bana tam bir şekilde olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Yaş 15.
  • Cinsiyet erkek.
  • Göğüs 92 cm.
  • Bel 90 cm.
  • Basen 106 cm.

Bu montu almak istiyorum. Ama hangi beden olur tam olarak emin değilim. Evde bir tane montum var l beden, o mont bana tam olarak oluyor. Ama DeFacto internet sitesi üzerinden l beden başka bir mont aldım ve mont bana büyük geldi. Değiştiremedim çünkü stokta diğer bedenleri kalmamıştı. Muhtemelen o iade ettiğim montun m bedeni olurdu diye düşünüyorum. Ama bu mont oversize bu montun hangi bedeni olur emin değilim. Bir daha iade işiyle uğraşmak istemediğim için bir de sizlere sorayım dedim ölçülerim yukarıda yazdığım gibi bu montun hangi bedeni bana tam bir şekilde olur?
kilo kaç dostum?

• Yaş 15.
  • Cinsiyet erkek.
  • Göğüs 92 cm.
  • Bel 90 cm.
  • Basen 106 cm.
Benimde yaş 15
göğüs 102 bel 94 Basende 106. Ben XL aldım sen istersen L alabilrisin ama XL almanı öneririm.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı