Hangi Bluetooth Kulak alınmalı?

MrKonce

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Müh. Okumak İstiyor.
Bir de Haylou GT1'in XR modeli var yeni çıkmış sanırım epeyden özelliklerini bulamadım sizce hangisini önerirsiniz?
Not: Şarj süresi benim için ön planda

Ekran görüntüsü 2020-08-06 18-42-24.png

Airdots kullanıyorum tavsiye etmem.
Airdots -'leri:
1-Malzeme kalitesiz.
2-Kulaklıklar da ve kutu da nokta ve daire şekillerin de siyah parlak bir şeyler oluştu galiba kulaklığın kaplaması kalkıyor daha ilk haftadan geldi başıma. Eğer ben gibi takıntılı iseniz hoşunuza gitmez.
3-Az da olsa kulağı rahatsız etmekte.
4-Kulaklık üzerinde bulunan tuşlar sadece şarkı durdurup başlatmakta şarkıyı atlatmıyor.
Not: 8 ay civarı kullanıyorum kulaklığı.
Alacaksanız Haylou alın bence hem dokunmatik hem de daha güzel gözüküyor kutusu. Ben alırken aralarında 100 lira civarı fark var diye tercih etmemiştim. Şimdi fiyatları hemen hemene aynı. Bir de okuduğum konulara göre Haylou'nun sesi biraz daha iyi.

Reklam yapmak değil amacım zaten bir alakamda yok price. Me diye bir site var ihtiyacın olanı ayrıntısıyla yazıyorsun orada seçenekler falan var sana en uygun ürünü buluyor bana da kulaklık önermişti bayağı memnunum bir göz at istersen.
.

Airdots kullanıyorum tavsiye etmem.
Airdots -'leri:
1-Malzeme kalitesiz.
2-Kulaklıklar da ve kutu da nokta ve daire şekillerin de siyah parlak bir şeyler oluştu galiba kulaklığın kaplaması kalkıyor daha ilk haftadan geldi başıma. Eğer ben gibi takıntılı iseniz hoşunuza gitmez.
3-Az da olsa kulağı rahatsız etmekte.
4-Kulaklık üzerinde bulunan tuşlar sadece şarkı durdurup başlatmakta şarkıyı atlatmıyor.
Not: 8 ay civarı kullanıyorum kulaklığı.
Alacaksanız Haylou alın bence hem dokunmatik hem de daha güzel gözüküyor kutusu. Ben alırken aralarında 100 lira civarı fark var diye tercih etmemiştim. Şimdi fiyatları hemen hemene aynı. Bir de okuduğum konulara göre Haylou'nun sesi biraz daha iyi.

Haylou'nun hangisini önerirsiniz plus düşünüyorum ama xr yeni çıkmış ?
Reklam yapmak değil amacım zaten bir alakamda yok price. Me diye bir site var ihtiyacın olanı ayrıntısıyla yazıyorsun orada seçenekler falan var sana en uygun ürünü buluyor bana da kulaklık önermişti bayağı memnunum bir göz at istersen.
.
Evet bu siteyi biliyorum daha önce bakmıştım da yine de forumda sormadan içim rahat etmeyecek :D
Sony WH-CH700N
40 saat kullanım süresi şarjı bitse bile dert yok kablolu olarak kullanabilirsin şahsen ben pilini 2 kere bitirebildim.
zamanında kulaküstü de aradım ama sanırım bu da stokta kalmamış bende kablosuz olarak uygun fiyatlı kulakiçi yöneldim

Geri
Yukarı