Hangi cinsiyet ile doğmak isterdiniz?

Hangi cinsiyet ile doğmak isterdiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    179
Cinsiyetsizlik gibi bir şey olsaydı onu seçerdim.
Erkek cinsiyetindeyim, erkek cinsiyetinden devam ederdim.

Kız cinsiyetindeyim, erkek olmak isterdim. Kızlık çok zor ya, şu an karnım ağrıyor mesela.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kız cinsiyetindeyim, erkek olmak isterdim. Kızlık çok zor ya, şu an karnım ağrıyor mesela.
Neden hocam, geçmiş olsun sorununuz nedir ?

Bu arada erkeklik daha zor bence onca ağır işler çoğu zaman erkeğe bırakılıyor.

Erkek cinsiyetindeydim. Erkek olarak doğmak isterdim.
Ama yine kadınlara saygı gösterirdim.

Neden hocam, geçmiş olsun sorununuz nedir ?
Kızlar regl olurlar. 12-13 yaşından başlar. 45-50 yaşlarında biter. Her ay 1 hafta ve hamileyken olmassın. Denize gitmeden önce düşünmem gereken eğlence , fakat regl olursam ben napcam diye düşünüyorum.

Kızlar regl olurlar. 12-13 yaşından başlar. 45-50 yaşlarında biter. Her ay 1 hafta ve hamileyken olmassın.
12-13 yaşında başlayıp 45-50 yaşında bitiyor mu?
Bu arada regl hakkında gram fikrim yok ama olmaması da sanırım daha iyi olur.

Bu arada regl hakkında gram fikrim yok ama olmaması da daha iyi olur bence.
Regl bildiğiniz döllenmeyen yumurtanın kanamayla *Oops Technopat ceza atabilir*‘dan dışarı atılması.

Neyse daha fazla cevap yazmayacağım çünkü uyuyacağım. Benim sağlığım için.

Bu arada regl hakkında gram fikrim yok ama olmaması da sanırım daha iyi olur.

Yanlış anlamışın. 12-13 yaşında regl olunca artık kadın olduğun ve ergenlige girdiğini anlıyorsun ondan sonra, 18 yaşına kadar düzensiz oluyor. 18'den sonra artık düzenli bir şekilde her ay 1 hafta oluyorsun. 45-50 yaşında ise bir döneme giriyorsun. Bizim hormanlardan anlamazsın kısaca çocuk için gereken horman salgılanmıyor. Daha fazla anlatırdım da boş ver. (45-50 yaş aralığında bitip bir daha olmuyorsun.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…