Hangi CoD oyunları hikayesi için alınır?

Black Ops serisini ve WW2'yi oynamadan önce diğer oyunları oynamaya gerek yok değil mi ? Yani bir oynama sırası yok sanırım. Black Ops ve WW2 ayrı bir seri heralde. MW vb. gibi diğer oyunlarını oynamadım çünkü.

Black Ops serisini ve WW2'yi oynamadan önce diğer oyunları oynamaya gerek yok değil mi ? Yani bir oynama sırası yok sanırım. Black Ops ve WW2 ayrı bir seri heralde. MW vb. gibi diğer oyunlarını oynamadım çünkü.
Yok hocam. Black Ops serisi kendi hikâyesini barındıran ayrı bir seri. Sadece Black Ops 2'nin bahsettiğim versiyonunu alırsanız gelecek olan World at War oyunundaki bir karakter Black Ops 1'de ana karakterlerden biri fakat World at War'un hikâyesinde yaşadığı olayların hiçbiri Black Ops 1'i etkilemiyor. Şahsen ben Black Ops 1'den sonra World at War oynamıştım ve bir şey kaybetmemiştim. WW2'yi de bu arada başka bir oyun oynamadan oynarsınız. Kendi başına hikâyesi var onun.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Bu oyunlardan sadece Warfare serisinin mi remasteredleri var ? Ek olarak hocam 2019-2022 yazdığınız ayrı oyunlar mı yani en üstte yazdığınız warfare serisinden farklı mı ?
Yeni Modern Warfare serisi reboot. Eski seri tabii ki çok daha iyi. İlk iki oyunun Remastered'leri ve Türkçe Yama (harici olarak) mevcut. Modern Warfare 3'ün de Türkçe dublajı (harici olarak) mevcut. Oynamadıysan kesinlikle bu seriyi oynamalısın. FPS devrimi oyunlarından/serisinden birisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı