Hangi dershane benim için daha iyi olur?

Makaleler
2
Arkadaşlar iki dershanenin ücreti de aynı. Şimdi olanakları yazıyorum. Sizce hangisi daha iyi olur benim için? 11. sınıfım TYT de eksiğim var bayağı.

X dershane: Haftada 2 gün olacak. Her dersten 2 saat ders olacak cumartesi ve pazar günleri. Eğer istersem hafta içi 10. sınıfların dersine girip TYT olarak görebiliyorum. Daha çok kolej çocukları varmış biraz korkuttu egolular filandır diye. (bana biraz az gibi geldi :/). Tek sınıf var ve yükselme düşme gibi bir şey yok. 12 kişi sınıf

Y dershane: Haftada 4 gün. Ders sayısı daha fazla. TYT için özel bir program yok diye biliyorum ama göreceğimiz zaman kendi sınıfımız ile göreceğiz (sıkışık olmasında korkuyorum günlerimin) çoğu arkadaşım da buraya gidiyor. Bir sürü sınıf var 15 kişilik ve sınıf yükselme düşme mantığı var.

Siz olsanız hangisini tercih edersiniz?

@Roit1 @Linux Kaymak Düzeltme yapayım y dershanesinde sadece 2 sınıf varmış yani sınıf yükselip düşme büyük bir olay değil tek sıkıntı ders saati o kadar
Hocam yine çekişmeli olur. Sürekli ilk 15'te olmaya çalışacaksınız. Arkadaşlarınız da oradaymış hem. X'de dediniz ya 10. sınıfların dersine girip TYT görebiliyorum. O iş yaş. Vakit kaybı olur sizin için. TYT fizik mesela. 10. sınıfta gördüğünle sınavda çıkan aynı değil. 10'da bir sürü işlem görüyorsun TYT'de bir formülü bilip yorum yapıyorsun. Ha ama şu da var hedefine bağlı. 11'de belki biraz daha rahat olmak için X'i seçebilirsin. Eşit ağırlıktan mı sınava gireceksin sayısaldan mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı