Hangi e-sigarayı tercih etmeliyim?

Ali bayrak11

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam elektronik sigara almayı düşünüyorum size bunlardan hangisini almak daha mantıklı olur diye sormak istedim.

Smok solus 2 - buharkeyf1 sitesinde 835₺

Vaporesso osmall pod - duman değil buhar sitesinde 754₺

Justflod minifit pod - buharkeyf1 sitesinde 720₺

Bunlardan hangisi pişman etmez uzun yıllar kullandırır, ve alacağım siteler güvenilir midir sormak istedim.

800TL'ye kadar bütçem var 1 kuruş daha fazlası aşar beni, bu bütçede daha iyisi varsa onu da önerebilirsiniz. (arkadaşlar solus 2 var listede 835TL kargo parasıyla vs 850₺ ye varıcağını düşünüyorum piyasada her sitelerde olduğu gibi dolu göstermek amacına her yerde stock bitti yazıyor aralarindan bu fiyata tipi kullanışı güzel gelenleri seçtim ondan solus biraz fazla diğerleri daha iyise direk çıkarırım liseteden)

Son düzenleyen: Moderatör:
Siteler dolandırıcı ikisi de sahte ürün satıyor birebir replika hepsi, bütçenizi 1000 TL yaparsanız vaporesso GTX GO 40 var ancak öncelikli soru şu DL içim mi mtl içim mi yapacaksınız yani nargile içim mi sigara içim mi nargile içim aroma ve buhara önem verir yani keyif odaklıdır mtl yani sigara içim ise adı üstü sigaraya benzer fazla buhar çıkmaz ama nikotini sayesinde nikotin ihtiyacınızı giderir eğer cevabınız DL içim ise vaporesso GTX GO 40 tam size göre

Yeni konular

Geri
Yukarı