Hangi Far Cry oyunu alınmalı?

Baxia

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da yazdığı gibi hiç Far Cry oyunu oynamayan biri olarak bana önerebileceğiniz bir Far Cry oyunu var mı?
Eski grafikli oyunlar beni baydığı için Far Cry 3 önermeyin. Parasal sıkıntım yok. Herhangi birini alabilirim. Sadece bir tane söyleyin. O söylediğiniz oyun benim oynayacağım tek oyun olsun.

Far Cry 4-5-6?

Far Cry 5 - Gold Edition satın alın, yanında Far Cry 3 oyununu da ücretsiz olarak elde etmiş olacaksınız. Elinizde iki adet Far Cry oyunu olmuş olur, ikisi de keyifli.

Başlıkta da yazdığı gibi hiç Far Cry oyunu oynamayan biri olarak bana önerebileceğiniz bir Far Cry oyunu var mı?
Eski grafikli oyunlar beni baydığı için Far Cry 3 önermeyin. Parasal sıkıntım yok. Herhangi birini alabilirim. Sadece bir tane söyleyin. O söylediğiniz oyun benim oynayacağım tek oyun olsun.

Far Cry 4-5-6?

Hiç oynamadıysan önce serinin ve oyun dünyasının da en iyi oyunlarından olan Far Cry 3'ü bitir. Oyun ortalama 30 saatte bitiyor ve hala dahi en iyi hikayeli Far Cry oyunu. Sonrasında ise direk 6'ya atla derim. 3'ten sonra 4 - 5 - New dawn hatta Primal bile teması değiştirilmiş FC3. ilgi çekici bir hikaye de yok bunlarda sadece temaları var. 4 de Hindistan, Nepal karışımı bir tema var. 5 de tarikat olayları ve günümüz Amerika'sı var. New dawn da 5'in devamı nükleer sonrası dünya var. Teması en ilgi çekici olan New dawn bu arada. 6 ise Küba benzeri bir yer var.

Oynanış olarak ise en son oyun olduğundan 6 en iyisi. Önceki oyunların tüm iyi özellikleri var ve bir de 3'ten sonraki en iyi hikaye çünkü ana karakterimiz konuşuyor. Bu bayağı önemli.

Far Cry 3 serinin en iyisidir. 3'ten sonra çıkan oyunlar 3. oyunun hafif değiştirilmiş halleri.

Ayrıca 3. oyunun DLC'si olan blood Dragon bayağı havalı.

Geri
Yukarı