Hangi firmanın garanti desteği daha iyi?

ZentaX

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartımı sipariş vereceğim fakat aklımda bir soru var. Şu ana kadar alışverişlerimi Vatan’dan yaptım. Evime yakın Vatan Bilgisayar mağazası var. Sıkıntılı ürün olursa bırakıyorum garantiden dönünce alıyorum. İnventus, Sinerji, İncehesap, Teknobiyotik gibi sitelerin garanti desteği nasıl?

Yardımcı oluyorlar mı yoksa baştan sağma mı davranıyorlar? Son birkaç gündür MSI servisi hakkında şikayetler görüyorum. Servis desteğinde MSI mı daha iyi yoksa Asus mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ekran kartımı sipariş vereceğim fakat aklımda bir soru var. Şu ana kadar alışverişlerimi Vatan’dan yaptım. Evime yakın Vatan Bilgisayar mağazası var. Sıkıntılı ürün olursa bırakıyorum garantiden dönünce alıyorum. İnventus, Sinerji, İncehesap, Teknobiyotik gibi sitelerin garanti desteği nasıl?

Yardımcı oluyorlar mı yoksa baştan sağma mı davranıyorlar? Son birkaç gündür MSI servisi hakkında şikayetler görüyorum. Servis desteğinde MSI mı daha iyi yoksa Asus mu?
mağazası olan satış yerleri mağazadan destek veriyor diye biliyorum.

Vatan PC tüm bilgisayar ürünleri satışı yapan firmalar arasında en pahalısı. Yazdığınız sitelerde güvenilirdir, herhangi bir sorunda yardımcı olurlar ek olarak hepsiburada ya bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Vatan tüm bilgisayar ürünleri satışı yapan firmalar arasında en pahalısı. Yazdığınız sitelerde güvenilirdir, herhangi bir sorunda yardımcı olurlar ek olarak hepsiburada ya bakabilirsiniz.

Hepsiburada güzel ama kullandığımı kredi kartına az taksit yapıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı